Jätkusuutlik ja lihtne: Greentec paigaldab sinu krundile idüllilise moodulmaja

Tänapäeva ebaloomulikult kiires ja tehislikus maailmas igatsevad paljud südames lihtsust. 20-aastase kogemustepagasiga Greentec Houses on innovaatiline ettevõte, mis pühendub kvaliteetsete ja keskkonnasõbralike element- ja moodulkonstruktsioonide projekteerimisele, ehitamisele ja paigaldamisele.

Moodulmajade võlu seisnebki võimaluses leida lihtsamaid ning jätkusuutlikumaid lahendusi. Elu pidev kallinemine ning inimeste suurenenud keskkonnateadlikkus paneb inimesi otsima alternatiive, mis tagavad praktilisususe kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Pakume esmaklassilist teenust neile, kes unistavad mõnusast saunaga suvilast, privaatsest kontorist või muljetavaldavast grillimajast.

Kohalikust keskkonnasõbralikust toorainest kauakestvad ning energiasäästlikud lahendused on võitnud meie klientide südamed ja oleme uhkusega oma valdkonna pühendunud spetsialistid.

Tervita suve idüllilises Reigi moodulmajas

hoone kabiin disain 3d visualiseerimine Greentec reigi 1 6Pildid 2

Reigi mudel on loodud neile, kes soovivad oma maatükile või hoovi ühe vajaliku ja mugava väikeehitise lisada. Reigi mudel sobib täitma köögi ja saunaga külalistemaja rolli, samas toimib ka kui looduslähedane kodukontor, kuhu linnakära eest põgeneda ja rahus ning vaikuses töötada.

Kasulikku pinda on 24,2 (m²) + 5,5 (m²) magamislavatsi või panipaiga tarbeks. Kogu ehitusalane pind on 30 (m²). Reigi pakub kohandatavat mugavust ja funktsionaalsust. Ruumiplaneering ja akende ning avatäidete suurused on soovi korral muudetavad, et saaksid just endale kõige paremini sobiva lahenduse.

interior 3d visualiseerimine greentec reigi 1 5Pildid 2
interior 3d visualiseerimine greentec reigi 1 1Pildid 2
interior 3d visualiseerimine greentec reigi 1 10Pildid 2

Tärkavast nõudlusest lähtudes on käimas suvealguse kampaania!
Kestvate ja keskkonnasõbralike Reigi majade tehases kontrollitud ehitusprotsess tagab hoonete 99% valmiduse. See võimaldab meil esimestele tellijatele paigaldada krundile mitmekülgse Reigi moodulmaja juba selle suve hakul!

Pakume täielikku “võtmed kätte” lahendust, mis hõlmab täislahendust alates kolmekordse klaaspaketiga akendest kuni integreeritud köögimööbli ja -tehnikani.

Kliendi soovi korral paigaldame moodulmajja ka nutika Bluetooth lukustuslahenduse, mis ühildub AirBnb süsteemiga ning toetab AppleHomeKit tehnoloogiat. Üks on kindel – meilt saad suurepärase toote kiiresti ja mugavalt!

Võta meiega ühendust, arutame sinu soove ning edastame sulle vastava kampaaniahinnaga pakkumise!

Sarve – Reigi äge suurem vend

3d visualiseerimine sarve moodul maja exterior v5 009@0.5x
3d visualiseerimine sarve moodul maja interior v4 021

Viska pilk peale Reigi vanemale vennale, päris äge ja mitmekülgne teine! Greenteci pere vanim poeg Sarve on suurepärane näide tootjapoolsest paindlikkusest ja kohandamisvõimalustest. Toimib hästi kui väikeelamu või suvekodu.

Maja kompaktne suurus mahutab olulise ning elamiseks ja töötamiseks on ruumi piisavalt. Olemas on kõik: kolmekordse klaaspaketiga soojahoidvad PVC aknad ja uksed ning integreeritud kanalisatsiooni- ja veesüsteemid.

Lisavõimalused nagu põrandaküte ja õhk-vesi soojuspumbad pakuvad valmiduse hoones aastaringselt toimetada. Sarve mudeli iga detail on loodud kestma ja mugavust pakkuma, ühendades kompaktsuse ja kvaliteedi.

Reigi – loodud kestma, loodud sinu jaoks

Kujutle nüüd ette vihmast õhtut või sooja suvehommikut oma hubases Reigi väikeelamus. Vahet pole, kas sinu kolmekordse klaaspaketiga akendele sabistavad veepiisad või piilub sealt sisse päike, ikka on mõnus!
Kas idülliline Reigi moodulmaja tekitas sinus huvi? Võta meiega ühendust e-maili teel info@greentec.ee või helista +372 6003911 ning edastame sulle tõeliselt ahvatleva kampaaniahinna pakkumise!

Hoole ja armastusega
Greentec Houses